Kermeš a Benátska noc v Lúčke

„Lúčanský kermeš a Benátska noc“ je za nami. My sa chceme poďakovať ????za počasie, ktoré sme si asi vymodlili účasťou na slávnostnej svätej omši.???????? Prinášame Vám zopár záberov z tohto kultúrno-športového popoludnia a večernej zábavy.????

Ďakujeme všetkým sponzorom❤, ktorých nebolo málo, a aj vďaka nim, sme mohli tento deň a jeho prípravy oživiť a obohatiť. ???? Nebudeme ich menovať, aby sme na niekoho nezabudli, ich mená či názvy firiem boli zverejnené na reklamných baneroch. Vážime si to????. Spomínali sme ich postupne v našich príspevkoch počas samotnej prípravy tohto dňa. ????

Ďakujeme aj Vám všetkým, ktorí ste prišli a podporili nás ❤ . My nebudeme zaháľať, a budeme realizovať nápady a myšlienky každého z Vás, ktoré budú slúžiť na spestrenie života v obci. ????

Ďakujeme vedeniu obce, aj našim mladým „dobrovoľníkom“, ktorí nám pomáhali počas celého dňa a bolo ich teda dosť ❤. No a na záver, veľké poďakovanie patrí Martinovi Hamarovi, Petrovi Marcinovi, Lukášovi Jurčovi, Jánovi Kaňuchovi, ktorí postavili profesionálne pódium pre vystúpenie našich hostí????????????. Pomocnú ruku pridali aj Martin Sopko, Pavol Galik, bratia Leškoví a Ondrej Havrila. O tom že sa to našej mládeži páčilo svedčí nie len vypomáhanie pri príprave, ale aj pri upratovaní po skončení akcie. Ďakujeme, boli ste všetci úžasní. ????❤????????

 

Späť do obchodu