Letné kino PARK

Vážení občania, milí návštevníci Letného kina „PARK“ v Lúčke, chceme Vám s radosťou oznámiť, že naše Letné kino už toto leto fungovalo s vyššou kvalitou premietania.

Premietali sa filmy, rozprávky aj priame prenosy zo športových podujatí pre Vás na novej kvalitnej audiovizuálnej technike. Túto techniku sme si mohli zakúpiť vďaka poskytnutej bezúročnej pôžičke od p. Radoslava Pavlíka. Dovolili sme si ho požiadať o túto pôžičku, keďže sme sa zapojili do projektu a výzvy cez Prešovský samosprávny kraj. Dnes už to máme isté a aj vďaka nášmu starostovi a ľuďom, ktorí na projekte pracovali, sme získali pre naše Občianske združenie ďalší „grant“ vo výške 1300,-eur.

Veľmi sa tomu tešíme a s určitosťou Vám vieme všetkým povedať, že žiadna výzva, ktorá by nám vedela pomôcť a získať finančné prostriedky pre zlepšenie života v obci v každej oblasti, nám nebude ľahostajná a zapojíme sa do nej. Je to náročné, lebo nie vždy sa to podarí, ale nevzdávame sa. A preto vyzývame aj Vás všetkých ostatných, ktorí viete o dobrej výzve, aby ste sa nám ozvali.

Ako hovorí jedno staré porekadlo „VIAC HLÁV, VIAC ROZUMU“, takže sa tešíme, že sa ku nám a k naším plánovaným aktivitám pridáte viacerí.

Tešíme sa na Vás a na každú pomocnú ruku.❤️

 

Späť do obchodu