Práce na projekte Zveľaďujeme Lúčanský chotár pokračujú v plnom prúde

„Zveľaďujeme Lúčanský chotár“, to je názov nášho prvého úspešného projektu, na ktorý sme získali grant vďaka grantovému programu U.S. Steel Košice a Karpatskej Nadácie. Môžete si o tom prečítať aj v podnikových novinách U.S.Steelu – Oceľ Východu.

V priebehu posledných mesiacov sa nám podarilo spoločnými silami vykonať veľký kus práce. Stihli sme upratať, vyčistiť, vykosiť, upraviť terén a vysadiť trávnik v areáli Lučanského chotáru pri Studzinke (miestnom prameni), kde chceme v rámci projektu vytvoriť oddychovú zónu.

Realizácie už vrcholia a my sme radi, že sme si uvedomili jednu vec: tento projekt spája všetky generácie občanov a takýmito spoločnými projektami utužujeme vzťahy, priateľstvá a generácie po kope.

Ďakujeme Jakubovi Bosakovi za pomoc pri realizácii terénnych úprav. Ďalej ďakujeme Pánovi Tkáčovi st. ktorý je vychýreným svojou pasiou vo výsadbe trávnika. Takisto ďakujeme Petrovi Marcinovi, ktorý nám pripravil pôdu pre výsadbu a Jánovi Tkáčovi za pomoc pri valcovaní. Ďakujeme aj všetkým ostatným, ktorí svojimi rukami pomohli upraviť ďalšiu krásnu časť v obci.


Späť do obchodu